طبی رنگی, لنز رنگی, مقاله

رازهای آرایشگری برای داشتن چشمانی روشن تر و درشت تر

رازهای آرایشگری برای داشتن چشمانی روشن تر و درشت تر چشم ها مرکز جلب توجه در صورت است و نقش بسیار مهمی در زیبایی چهره فرد دارد. بعبارتی اگر سایر قسمتهای صورت هرچند تیره آرایش شده باشند اما آرایش چشم ها رو سرسری بگیریم و زیاد برای آرایش این قسمت از صورت وقت نذاریم صورت بسیار بی روح جلوه میکند. چشم‌های درشت همیشه جذاب و گیرا بوده‌اند. اگر شما هم خواهان چشمهای درشت و بشاش هستید تا آخر این پست همراه ما باشید. شما می توانید با استفاده از تکنیک‌های ام.جی. فورت – آرایشگر نیویورکی، می‌توانید چشم‌هایی بزرگ و درخشان داشته باشید.

1- روشن کردن گوشه چشم

در ناحیه داخلی پلک، نزدیک به مجرای اشک، سایه‌روشن بزنید. این کار باعث می‌شود بلافاصله چشم‌هایتان بزرگ‌تر نشان داده شود. رنگ روشن مانند سایه‌روشنی عمل می‌کند که چشم‌هایتان را بزرگ‌تر و سرحال می‌نماید.

2- استخوان ابرو را هایلایت کنید – اما نه با هایلایتر

هایلایت کردن زیر دم ابرو در بالاترین قسمت کاسه‌ی چشم، یعنی استخوان ابرو، چشمان را کشیده به سمت بالا نشان می‌دهد و موجب جلب  توجه می‌شود. شما می‌توانید برای این قسمت هم از همان سایه‌ای که به گوشه چشم زدید استفاده کنید، اما خانم «فورت» زیر ساز چشمی را برای این منظور توصیه می‌کند. برای روشن کردن این ناحیه چشم از سایه چشمی استفاده کنید که رنگ آن‌یک درجه از رنگ طبیعی پوستتان روشن‌تر باشد.

3- محدوده‌های تیره را از بین ببرید

وقتی صحبت از چشمان درشت و درخشان می‌شود، هرگونه تیرگی دشمن تلقی می‌شود. ازنظر خانم «فورت» بزرگ‌ترین اشتباه یک دخترخانم این است که محدوده‌ی زیر چشم خود را با زیر ساز نپوشاند. تیرگی اطراف چشم باعث کوچک شدن چشم می‌شود. رمز زیرسازی او این است که با یک زیر ساز از طیف صورتی آغاز می‌کند و بر روی آن‌یک لایه زیرساز از طیف کرم‌رنگ می‌زند.

4- چشمانتان را بزرگ‌تر جلوه دهید

خط چشم‌سفید بلافاصله چشمانتان را بزرگ‌تر می‌نمایاند. آن را در لبه داخلی مژه‌هایتان بکار ببرید تا سفیدی چشمانتان را گسترده‌تر بیدارتر جلوه دهید.

 

5- لب‌های بدون آرایش

اگر می‌خواهید تمامی توجه‌ها را به چشمان خود جلب کنید ، خانم فورت تأکید می‌کند که مهم است بقیه اجزای صورتتان را تا حد امکان طبیعی نگه‌دارید. لب‌هایتان را روشن‌تر کنید تا توجه به سمت چشمانتان معطوف گردد.

6- دو برابر کردن مژه‌ها

رمز و رازی پشت تصویر مدل‌هایی که در تبلیغات ریمل با چشمانی آهو مانند رخ می‌نمایند، وجود دارد. خانم فورت می‌گوید برای تمامی عکس‌های تبلیغاتی، مدل‌ها برای داشتن چشمانی درشت از مژه مصنوعی استفاده می‌کند. او می‌گوید  دو ردیف مژه، یکی برای بلندی و دیگری برای حجم، بر روی چشمان مدل‌ها می‌گذارند و این به معنی نمایشی خیره‌کننده در منطقه چشمان است.

چگونه بدون ارایش چشمانی درشت داشته باشیم،چگونه چشمان خود را درشت کنیم،چه بخوریم تاچشمان زیبا داشته باشیم،چگونه چشمانی کشیده داشته باشیم،راه طبیعی برای درشت شدن چشم ها،چشمان ریز،چگونه چشمانی رنگی داشته باشیم،چگونه چشمان براقی داشته باشیم

7- فر مژه

مژه‌های بلند در اطراف چشم باعث بزرگ جلوه کردن چشمان می‌شوند. برای به دست آوردن این جلوه، باید قبل از ریمل زدن، مژه‌ها را با فر مژه کاملاً فر کرد. خانم فورت می‌گوید فر مژه فرشته نجات است و هر دختری باید یکی داشته باشد.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *