طبی رنگی, لنز رنگی, مقاله

چاره ساز ترین روش ها برای درمان چروک پوست کدامند؟

Rate this post

 

بهتر است وارد مراحل حرفه ای تر از قبیل پرکننده ها ، بوتاکس، لایه بردارها ، پاک کننده ها و لیزر شوید و این روش ها را جایگزین کرم ها و روش های خانگی و سنتی کنید تا به نتیجه ی بهتری برسید.

– اولین توصیه ی آوا لنز  به شما لیفت یا همان بالا کشید پوست می باشد ممکن است وقتی شما در مورد لیفت صورت و ابروها با یک پزشک متخصص

و زیبایی مشورت می کنید و هزینه ی درمان آن رامی شنوید کلا از انجام این کار دلسرد شده یا این که بی خیال آن می شوید و با خودتان می گویید که چون هزینه ی آن خیلی بالاست پس بهتر است که آن را انجام ندهم ولی باید به عرضتون برسونم که هزینه ی لیفت پوست صورت شاید زیاد باشه ولی مطمئن باشین که شما رو از سالی چند بار بوتاکس زدن و هزینه ی بوتاکس دادن برای مدت ها راحت میکنه و علاوه بر اون ی حس خیلی خوب بهتون میده .

– توصیه ی بعدیبه شما تزریق بوتاکس است که شما می توانید به مدت ۳۰ سال مداوم بوتاکس تزریق کنید و این بوتاکسی که تزریق می کنید معمولا به مدت ۳ الی ۶ ماه روی پوست دوام دارد و پوستی جوان تر و شاداب تر را به شما ارائه می دهد و هزینه ی بوتاکس خیلی کم تر از لیفت کردن پوست می باشد.
روش دیگرلایه برداری پوست می باشد که در این روش نیزلایه های رویی و بیشتر لایه های مرده ی پوست برداشته می شوند وپوستی شاداب و تازه نمایان می شود . این روش نیز هزینه ی زیادی ندارد و در کاهش چین و چروک تا حدودی موثر است.

– یک روش دیگر استفاده از پرکننده های تزریقی می باشد که جایگزین چربی تحلیل رفته ی پوست می شوند و خطوط عمیق را پرمی کنند و باعث پر و صاف شدن پوست می شوند این روش هم از روش هایی است که هزینه ی آن به اندازه ی لیفت پوست ، سنگین نیست البته لازم به ذکره که حتما این روش ها رو توسط متخصص های حرفه ای انجام بدین .

– و آخرین روش توصیه شده از طرف آوا لنز برای شما استفاده از لیزر است . چون با بالا رفتن سن کلاژن سازی توسط پوست به طور چشم گیری کاهش می یابد پوست نازک وچروک و پیر می شود ولی لیزرهای جدید با قدرت نفوذ عمیق به لایه های پوست و ایجاد کلاژن سازی باعث جوان سازی پوست می شوند .لیزر فرکسل محبوب ترین لیزر موجود در بازار می باشد و قادر به نفوذ عمیق به پوست های آسیب دیده می باشند . ممکنه زمانی که از این لیزر استفاده می کنید پوست شما قرمز و متورم بشه ولی نگران نباشید این قرمزی و تورم در عرض چند ساعت از بین میره .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *