طبی رنگی, لنز رنگی, مقاله

نکاتی در مورد آرایش تابستانی بدانید !

Rate this post

همه چیز در مورد آرایش تابستانی!همیشه متخصصان زیبایی توصیه می کنند که در فصل تابستان سعی کنید آرایشی ملایم و طبیعی داشته باشید و از کرم پودر استفاده نکنید.اما آیا می دانید چرا نباید در فصل تابستان از کرم پودر استفاده نکرد ؟ زیرا استفاده از کرم پودر در آب و هوای گرم تابستانی باعث می شود پوست صورتتان احساس خفگی کرده و دچار آسیب شود.در تابستان می توانید آرایشی زیبا و ملایم بدون استفاده از کرم پودر داسته باشید.اما چگونه ؟ با رعایت نکات زیر می توانید بدون استفاده از کرم پودر پوستی سالم و شفاف داشته باشید :

استفاده از ژل شستشو مناسب

در تابستان پوست شما به دلیل تعرق زیاد به آب احتیاج دارد از این رو سعی کنید در این فصل از محصولات بهداشتی حاوی آب استفاده کنید.این اولویت شما برای یک آرایش تابستانی بدون استفاده از کرم پودر است.بعد از شستشو صورت استفاده از کرم مرطوب کننده را فراموش نکنید.

استفاده از یک مرطوب کننده ملایم

آرایش تابستانی

در فصل تابستان تمام صورت خود را با یک کرم مرطوب کننده ملایم مرطوب کنید و چند دقیقه اجازه دهید که کرم جذب پوستتان شود.سپس بعد از آن می توانید از کرم ضد آفتاب استفاده کنید.

استفاده از اسپری فیکساتور

آرایش تابستانی

بعد از انجام مراحل بالا پوست تان را برای یک آرایش تابستانی آماده کنید.یکی از نکاتی که باید بدانید این است استفاده از اسپری فیکساتور می تواند آرایش زیبا و ملایم تان را برای مدت طولانی حفظ کند.

استفاده از کانسیلر

در فصل تابستان می توانید به جای استفاده از کرم پودرهای سنگین ،عیوب صورت خود را به یک کانسیلر بپوشانید.بدین منظور می توانید زیر چشم ها ، نواحی دارای آکنه و… به راحتی با کانسیلر بپوشانید.اما سعی کنید در استفاده از کانسیلر نیز زیاده روی نکنید.

استفاده از هایلایتر

آرایش تابستانی

می توانید با استفاده از یک پودر هایلایتر ،صورت خود را شاداب تر نشان دهید.اما این نکته را فراموش نکنید که همه چیز را باید در اندازه بسیار کم و ملایم استفاده کنید.از آنجاییکه از کرم پودر استفاده نمی کنید، پودرهایلایتر می تواند ظاهر منافذ و نابرابری پوست شما را برطرف کند و یک اثر فیلتر بر روی پوست شما ایجاد  کند.بدین ترتیب می توانید آرایشی ملایم و تابستانی داشته باشید.

عدم استفاده از رژ های پر رنگ

بهتر است رژلب هایی را که در زمستان استفاده می کردید را کنار گذاشته و به جای آن از رژ لب های ملایم با رنگ های ملایم در تابستان استفاده کنید.این نکته را باید در تمام گزینه های دیگر آرایش صورت نیز رعایت کنید.

1 نظر در “نکاتی در مورد آرایش تابستانی بدانید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *